Portal - M. Jaworzno
polski Strona główna / KSIĘGA GOŚCI
Niedziela - 20 kwietnia 2014

Wraz z początkiem września zaszły zmiany związane z funkcjonowaniem naszej Księgi Gości:

- jeśli masz pytanie i chcesz otrzymać na nie odpowiedź podaj w formularzu wpisu swój adres mailowy - na pewno odpowiemy.
- każdy wpis przed opublikowaniem w Księdze Gości będzie autoryzowany przez redaktora strony
Zachęcamy do aktywności.

Parafianka
Jaworzno-Szczakowa
2014-03-09    22:09:40
Wpis:
Przepiękne kazania Księży Grzegorza i Roberta! Serdeczne Bóg zapłać. Poruszyły nasze serca w Tttym szczególnym czasie.Jak dobrze , że Was mamy!

X. PROBOSZCZ
2014-02-08    20:44:45
Wpis:
Bardzo dziękuję za to dopowiedzenie o salkach. Ja czekam jednak na projekty, które ukażą wygląd wikarówki. Wtedy będę mówił konkretniej. Jest oprócz tego trochę pytań, które wymagają konsultacji.

Agnieszka
2014-02-08    18:05:31
Witam,

Może warto uściślić w ogłoszeniach, że remont salek na wikarówce, to salki, gdzie mają swoje zajęcia także dzieci ze świetlicy Mapet i że będzie to większy remont niż tylko malowanie ścian. Nie każdy o tym jednak wie. Może wtedy wsparcie będzie większe, bo świetlica Mapet to bardzo pożyteczne przedsięwzięcie w naszej parafii. Od ponad siedmiu lat dzieci mają tu bardzo ciekawe i rozwijające zajęcia. Pozdrawiam.

parafianin
2014-02-02    08:21:47
Szczęść Boże!

Zakup ogrzewanych mat do ławek jak najbardziej udany. Przyjemniej się siedzi :)

Dam
Gomulin
2014-01-23    08:52:57
Wpis:
Szczęść Boże, Bardzo estetyczna strona www. Zapraszam także na stronę mojej parafii w Gomulinie: http://www.parafiagomulin.pl

parafianka!
2014-01-18    22:49:16
Wpis:
Przetrwa, przetrwa i my pozostaniemy w pnaszym kisiele, z naszymi księżmi i silną wiiaą! Pozdrawiam!

parafianka!
2014-01-18    22:49:00

OdchodzącyParafianin
2014-01-17    18:05:00

OdchodzącyParafianin
2014-01-17    16:54:33
Wpis:
Z całym szacunkiem... zasady kapłaństwa nie są wymysłem Boga ale człowieka. Nie jestem wrogiem kościoła katolickiego, po prostu ciężko mi zaakceptować pewne nieracjonalne zasady.
Mam dziwne przeczucie, że KK nie przetrwa do następnego wieku w takim stanie jak dzisiaj.
Nie śmiałbym drwić z kogokolwiek.
Życzę powodzenia i Opatrzności Bożej w reformie kościoła katolickiego.
Zmieniać świat na lepsze - tak chce żyć.

X. PROBOSZCZ
2014-01-13    21:12:37
Wpis:
Z całym szacunkiem do Gościa, który twierdzi, że odchodzi, czy odszedł z Kościoła, chciałbym przypomnieć, że Kościół i Parafia nie jest sektą i dlatego nikt Mu z powodu odejścia nie uczyni krzywdy.

Co więcej Jezus, który oddał życie za nas nie zapomina o człowieku, ale ciągle na niego czeka. Sam spotkałem wiele osób, które po latach wróciły do Kościoła i z radością dają świadectwo swojej wiary.

Co mogę w takiej sytuacji zrobić ja, który wierzę w Jeden, Święty, Powszechny i Apostolski Kościół? Pozostaje mi modlitwa i zaufanie, że Pan Bóg sobie poradzi. A gdy spotkam kogoś, kto przeżywa kryzys opowiem Mu o tym w co wierzę, że Jezus żyje w moim Kościele i ja tego doświadczam.

A co z dyskusją na forum o powodach odejścia? Nie ma ona sensu, bo cokolwiek napiszemy do anonimowego rozmówcy może On nie przyjąć, bo jest wolny.

Więc jeśli temat odejścia z Kościoła nie jest drwiną z NiewykształconychPolaków zapraszam Gościa do rozmowy twarzą w twarz.

Znalezione wpisy: 1 [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ]