Portal - M. Jaworzno
polski Strona główna / KSIĘGA GOŚCI
Wtorek - 31 marca 2015
Księga Gości

Wraz z początkiem września zaszły zmiany związane z funkcjonowaniem naszej Księgi Gości:

- jeśli masz pytanie i chcesz otrzymać na nie odpowiedź podaj w formularzu wpisu swój adres mailowy - na pewno odpowiemy.
- każdy wpis przed opublikowaniem w Księdze Gości będzie autoryzowany przez redaktora strony
Zachęcamy do aktywności.

kazimierz kielski
jaworzno
2015-03-29    11:08:17
Wpis:
czy jest juz data festynu Elzbietanskiego

X. PROBOSZCZ
2015-03-21    08:58:40
Wpis:
Rzeczywiście nie jest dogmatem wiary, aby Najświętszy Sakrament wystawiać na tabernakulum, lecz jeśli tak było robione przez setki lat można zadać pytanie dlaczego?

Pewnie były dwa najważniejsze powody:
1. Dobra widoczność monstrancji z każdego miejsca kościoła a przecież o to chodziło najbardziej
2. Trudniejszy dostęp do niej dla osób niepowołanych (właśnie to balansowanie na schodkach) i utrudniona możliwość profanacji

Bardzo dziękuję za ten głos świadczący o tęsknocie za Eucharystią.

Ewa
2015-03-20    18:24:57
Wpis:
Mam pytanie-propozycję do Ks. Proboszcza:
czy w czasie różnych parafialnych nabożeństw monstracja mogłaby być ustawiana na Ołtarzu, na którym sprawowana jest Eucharystia? To już się u nas zdarza na niektórych nabożeństwach, ale czy mogłoby być tak w czasie każdych? Myślę, że najważniejsze jest w tym jest to, że ludzie czują, że są bliżej Pana Jezusa. Wiem, że to pewnie trochę więcej pracy, bo trzeba poustawiać parę rzeczy, ale sądzę, że warto. Poza tym, kiedy nieraz widzę, jak księża balansują na tych schodkach...
Pozdrawiam. Ewa

kazimierz kielski
jaworzno os.Stale 19 marca 2015
2015-03-19    07:58:09
Wpis:
Przewielebnemu Solenizantowi ks.Jozefowi Gutowi serdeczne zyczenia Bozego blogoslawienstwa,zdrowia iusmiechu,ktorym nas cieszy i podnosi na duchu.Uklony i wyrazy szacunku dla Czcigodnej Mamusi ks.Proboszcza.To takze Jej swieto.

X. PROBOSZCZ
2015-03-16    11:28:46
Wpis:
Za pewien czas będzie dokończony w kościele remont instalacji elektrycznej i nagłośnieniowej, dlatego nie działają głośniki na chórze i w przedsionku.

Gdybyśmy podłączyli je teraz doszłoby do uszkodzenia wzmacniacza.

Na razie proszę o cierpliwość, lub uczestnictwo we Mszy św. pod chórem.
Pozdrawiam.

Chórzysta
Jaworzno
2015-03-15    20:20:37
Wpis:
W kościele na chórze z prawej strony (patrząc na ołtarz) nic nie wydobywa się z głośnika. Pogłos wnętrza, a czasami powracające echo sprawia, że nie można zrozumieć przekazu z ołtarza. Czy można prosić o to aby ktoś sprawił, aby głośnik emitował dźwięk?

kazimierz iksleik
jaworzno
2015-02-22    10:53:28
Wpis:
takie dziwne wpisy,gdzie jest administrator strony

sandra
sosnowiec
2015-02-16    22:22:06
Wpis:
Naucz mię czytać .twą wolą, bo ty jesteś moim Bogiem .Twój duch niech mię prowadzi po równej ziemi .

Magda sosnowiec
2015-02-16    21:28:38
Wpis:
Nie idzie tego zrozumieć co uczeń Jezusa co ta ma być czujesz się dobrze sorry ale coś ty za gość

Uczeń Jezusa
2015-02-16    08:26:34
Wpis:
4 ostatnie wersety w Biblii.

Znalezione wpisy: 1 [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ]